Transportkunde Pandora

Transportkunde Pandora

5 Oktober zal Dispuut Transportkunde wederom een excursie organiseren! Deze keer gaan we naar Jumbo en Huisman!

We zullen beide bedrijven bezoeken, waarbij het programma afhankelijk is van Jumbo. Zij hebben namelijk regelmatig schepen in de haven voor onderhoud en dergelijke, maar het is nog niet zeker of er dan ook eentje zal liggen.

Jumbo shipping is een Nederlandse rederij die gespecialiseerd is in zwaar zeetransport. Het vervoeren van bijzondere, zware lading over zee is al decennia lang iets waar Nederlandse bedrijven zich mee bezighouden. De heer Kahn, de vader van de huidige directeur, richtte in 1968 Jumbo Shipping op, toen de containers sterk in opkomst waren. Zijn motto was: niet alles past in een doos, en hij kreeg gelijk. Het familiebedrijf is marktleider in zware en bijzondere transporten met een vloot van 14 speciaal hiervoor ontworpen schepen. De hijscapaciteit van deze reuzen varieert van 500 ton tot en met de 1800 ton van de nieuwste J-klasse schepen. De vloot heeft al sinds het begin Rotterdam als thuishaven, en daar is ook het hoofdkantoor gevestigd.

Huisman is een Nederlands bedrijf wat zich gespecialiseerd heeft in het ontwerpen en fabriceren van zwaar materieel dat gebruikt wordt door vele on en offshore bedrijven. Hierbij kan geworden gedacht aan Heavy Lifting Equipment, pijpenleggers en veel meer.

We zullen gezamenlijk vertrekken richting Huisman/Jumbo. Wanneer het bekend is of er een schip aanwezig is zal ook de tijd bekend worden hoe laat er moeten worden verzameld. Dit zal achter de faculteit van 3mE zijn.

PROGRAMMA (zonder schip):

08.45                Verzamelen achter faculteit 3mE bij het Lagerhuysch
09.30                Ontvangst bij Jumbo met koffie & cake
09.45                Jumbo presentatie  (30 min.) Vragen & discussie (15 min.)
10.30                Vertrek naar Huisman (20 min.)
11.00                Huisman presentatie (30 min.) Vragen & discussie (15 min.)
11.45                LUNCH Belegde broodjes en drankje in presentatieruimte
12.15                Rondleiding in groepen door de Huisman productiehallen (veiligheidskleding vereist)
13.30                Einde

 

PROGRAMMA (met schip):

09.15                Verzamelen achter faculteit 3mE bij het Lagerhuysch
10.00                Ontvangst bij Huisman
10.15                Huisman presentatie (30 min.) Vragen & discussie (15 min.)
11.00                Rondleiding in groepen door de Huisman productiehallen (veiligheidskleding vereist)
12.00                LUNCH Belegde broodjes en drankje in presentatieruimte
12.30                Vertrek naar Jumbo
13.00                Jumbo presentatie (30 min.) Vragen & discussie (15 min.)
13.45                Vertrek naar het schip (15 min.)
14.00                Aankomst & inschrijving Heavy Lift Terminal
Rondleiding in groepen aan boord van het schip (veiligheidskleding vereist)
15.30                Einde

Voor deze excursie zijn veiligheidsschoenen verplicht!

Tenslotte geldt ook voor deze excursie een eigen bijdrage van slechts 5 euro, gelieve deze te storten op 549718869 tnv Dispuut Transportkunde. Aanmelden gaat via het formuliertje hieronder.

DE EXCURSIE ZIT VOL, ALS JE JE NU NOG AANMELDT KOM JE OP DE RESERVELIJST!

[contact-form 17 “Excursie Technische Unie_copy”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *